Доставка та Оплата

ОПЛАТА

Готівкою при отриманні на відділенні - післяплата(передплата 100грн.)

  • Оплатити товар готівкою ви можете при отриманні замовлення на відділенні поштової служби. При накладеному платежі одержувач оплачує: своє замовлення + 20 грн фіксовано і 2% від загальної суми замовлення (за пересилання грошей) + доставку Нової Пошти. Комісію за накладений платіж завжди оплачує покупець.
Оплата на карту онлайн без комісії
  • Оплачуйте замовлення з Вашої картки Visa або MasteCard у нас на сайті відразу після оформлення замовлення. Оплата відбувається на сторінці, захищеній сертифікатами безпеки. Ви оплачуєте тільки вартість товару, комісія при онлайн оплаті не стягується.
Банківський переказ (оплата на карту)
  • При оплаті банківським переказом банк може стягувати комісію (це залежить від банку). Після зарахування грошей на наш банківський рахунок ми оформляємо Ваше замовлення.

ДОСТАВКА

При оплаті 100% вартості (замовлення від 1500 грн) банківською картою на сайті незалежно від обраного способу доставки, доставка буде безкоштовною!

Доставка здійснюється в будь-яке вказане місце в Україні, поштовими службами: 

  • «Нова пошта» на відділення
  • «Нова пошта»  адресна (кур'єрська) доставка


Після підтвердження надходження оплати замовлення передається на склад для складання. Замовлення відправляються протягом 1-3 днів в залежності від завантаженості складу. Після відправки номер вашого ТТН повідомимо на номер, який вказаний в замовленні.